ZÁRUKA A KVALITA

Zaviazali sme sa udržiavať a posilňovať vzťahy s našimi zákazníkmi a obchodnými partnermi. Veríme, že kvalita produktu a služby, ktorú im poskytneme sú kľúčom k získaniu ich dôvery. Aby sme zabezpečili, že túto vieru zdieľajú všetci naši zamestnanci, publikovali sme vlastný Etický kódex spoločnosti EUROGREEN – SLOVENSKO s.r.o.

Monitorujeme a sledujeme spätnú väzbu spotrebiteľov, aby sme proaktívne riešili potenciálne problémy s kvalitou alebo bezpečnosťou produktu, ktorý si od nás zakúpili. Pretože každý druh výrobku môže mať skrytý nedostatok kvality, vadu alebo nesprávne označenie, nápravu riešime promptne v zmysle našich Obchodných podmienok a Reklamačných podmienok.  Ak je to potrebné, z predaja taký výrobok stiahneme.

Zaručujeme plnú spokojnosť so záhradnými potrebami a doplnkami, ak sa používajú podľa pokynov výrobcov našich produktov. V sortimente osív však nie sme zodpovední za ich produktivitu a úrodu. Osivá sú živé organizmy ovplyvnené mnohými faktormi, ako je správny čas a technika výsevu, hĺbka sejby, typ pôdy, teplotné podmienky pri klíčení, kontrola chorôb, škodcov a vhodné klimatické podmienky. Ak niektorý z týchto faktorov nie je správny, môže to spôsobiť skutočnosť, že sa pestovateľovi nedostaví očakávaný výsledok. Pretože väčšinu z uvedených faktorov nemožno z našej strany ovplyvniť, väčšina úspechu je v rukách pestovateľa.

Tím  EUROGREEN – SLOVENSKO