KOSAČKY BENZÍNOVÉ

Vysoký výkon a jednoduché ovládanie

Kosačka by mala byť ľahko ovládateľná, pracovitá, mala by poskytovať bezchybný výkon a mala by vyhovovať  všetkým vašim požiadavkám. Ak hľadáte kosačku pre údržbu stredne veľkej záhrady, trávnika nepravidelného tvaru alebo väčších zvlnených plôch, je tu vždy model, ktorý to spĺňa. Robustná konštrukcia v spojení s najlepšou technológiou a kvalitou vám vždy zabezpečí bezchybný pracovný výkon. Jednoduché ovládanie, maximálna funkčnosť a zvýšený komfort naplnia každú vašu potrebu. Ktorýkoľvek vybraný model vám zaručí, že dosiahnete zakaždým perfektný výsledok.
Jednotlivé modely sú zoradené v produktovej skupine FORCE SERIES pod označením L1, L2, L3Ide o motorové kosačky určené predovšetkým pre používateľov s menšími alebo mierne vyššími nárokmi na výkon či technologické vybavenie.

Zber
Mulčovanie voliteľné
Zadné vyhadzovanie bez zberného koša

Zber
Mulčovanie
Bočné vyhadzovanie
Zadné vyhadzovanie bez zberného koša

1 – rýchlostný
pohon zadných kolies

Elektrický štart
tlačidlom na rukoväti

Systém pohonu MYSPEED sleduje tlak na rukoväť, čím sa prispôsobí rýchlosť pojazdu vašej chôdzi.

.

MINI-RIDERY A STROJE ZORO-TURN

Cez obvyklý komfort, jednoduchú obsluhu a všestrannosť k novým technológiám, špičkovej výkonnosti a efektivite

FORCE SERIES je produktová skupina tzv. mini-riderov, určená predovšetkým pre používateľov s menšími alebo mierne vyššími nárokmi na výkon či technologické vybavenie. Nájdete tu dve série modelov pod označením LR1 a LR2 s jedným mini-riderom na elektrický pohon.

ENDURO SERIES ponúka špičkové produkty na veľmi náročné privátne nasadenie s dlhou životnosťou, vysokým výkonom a inovatívnou technológiou, ako systém riadenia SYNCHRO TEER®, čím sa dosiahla neprekonateľná obratnosť a bezkonkurenčné manévrovateľné vlastnosti na svahu. V tejto produktovej skupine je tiež uplatnená technológia pre nulový polomer otáčania, tzv. ZERO TURN, po ktorej získali pomenovanie. Stretnete sa tu tiež s výkonnými motormi a technológiou elektronického vstrekovania paliva EFI. Tu sú tri rady modelov riderov označené ako XZ2, XZ3, XZ5.
PRO SERIERS 
je skupina, kde taktiež dominuje technológia ZERO TURN, pripravená splniť tie najnáročnejšie úlohy profesionálnych používateľov v komerčnej sfére. Jej technologické i výkonové vyhotovenie je na najvyššej možnej úrovni vo svojej triede. Neuveriteľná sila a neprekonateľné pohodlie – to je ideálna kombinácia pre pravých odborníkov!  K dispozícii je teda najvyššia kvalita, výkonu a účinnosti na trhu, s motormi technológie EFI. Kto požaduje od svojho stroja naozaj všetko, bude touto top sériou absolútne  nadšený. Reprezentujú ju stroje s označením Z1, Z5, Z7.

Transmatic prevodovka
Klasické mechanické ručné radenie bez zastavenia. 6 rýchlostí vpred i vzad ovládané ručným voličom + pedálom. Brzdenie a rozbeh je pomocou brzdového pedálu bez zmeny prevodového stupňa na predvolenú rýchlosť.

Hydrostat prevodovka
Forma automatu. Rýchlosť plynule nastaviteľná, ovládaná nožným pedálom. Stačí len šliapať na plyn a radenie je v správnych intervaloch s ohľadom na požadovanú rýchlosť.

Dual Hydrostat prevodovka
Hydrostat prevodovka nezávislá pre každé zadné koleso. Rýchlosť plynule nastaviteľná, ovládaná dvojitou riadiacou pákou alebo dvojitým nožným pedálom.

Elektrický pohon

Nulový polomer otáčania

(Electronic Fuel Injection)
Elektr. vstrekovanie paliva

MINI-RIDERY

STROJE ZORO-TURN

.

ZÁHRADNÉ TRAKTORY A PRÍSLUŠENSTVO

Extrémne silné a efektívne

So záhradnými traktormi CUB CADET sú odteraz pre vás veľké trávniky maličkosť. Charakterizuje ich vysoký výkon, komfort a množstvo praktických vlastností, ktoré hravo ovládnete vďaka modernej technike. Vyznačujú sa špičkovým zberom trávy, možnosťou mulčovania, najvyššou možnou mierou ergonómie a nadčasovým dizajnom. Sú vybavené mnohými inovatívnymi technológiami, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky na pracovný výkon.

Jednotlivé modely sú rozdelené do produktových skupín:
FORCE SERIES s modelmi pod označením LT1, LT2, LT3. Tieto traktory sú vybavené výkonným a spoľahlivým motorom Cub Cadet s tlakovým mazaním, vyvinutým v USA.
ENDURO SERIES, 
v skupine ktorej ako jediný na trhu prichádza CUB CADET s ponukou toho najvyspelejšieho v oblasti pohonných jednotiek, a to motorov s elektronickým vstrekovaním paliva EFI! V ponuke je taktiež aplikácia CUB CONNECT BLUETOOTH®, 12V multifunkčná nabíjacia zásuvka, ALL-GROUND TRACTION SYSTÉM – mechanická uzávierka diferenciálu pre zlepšenie priechodnosti v náročnom teréne, komfortné štartovanie tlačidlovým vypínačom, elektrické vyklápanie zberného koša a ďalšie technologické prvky, ktoré vám uľahčia prácu. Zoznámte sa s modelmi v tejto produktovej skupine označené XT1, XT2, XT3, kde nájdete tiež s jeden na elektrický pohon.

Tempomat

Elektronické vstrekovanie paliva
(Electronic Fuel Injection)

Mechanická uzávierka diferenciálu
(All-Ground Traction System)

Aplikácia
Cub Conect Bluetooth

Elektrický pohon

ZÁHRADNÉ TRAKTORY

PRÍSLUŠENSTVO K ZÁHRADNÝM TRAKTOROM

ROBOTICKÉ KOSAČKY

Predstavujeme budúcnosť starostlivosti o trávnik

Správny výber a optimálna inštalácia daného modelu robotickej kosačky sú zásadným predpokladom skvelého výsledku, či už je záhrada malá alebo veľká, či ide o záhradu jednoduchého alebo členitého tvaru.
Robotické kosačky XR ENDURO SERIES obsahujú širokú škálu funkcií a poskytujú ultraefektívny výkon kosenia. Vďaka týmto robotom nastavuje Cub Cadet latku veľmi vysoko.
Môžete si vybrať zo 4 modelov: dva modely XR5 pre oblasti do 2 000 m² boli vyvinuté na kosenie trávnika s maximálnou presnosťou a dva modely XR3 pre oblasti do 5 000 m², ktoré majú mimoriadne výkonný a rýchly systém kosenia s konštrukciou navrhnutou tak, aby kosila mimo jazdnej dráhy kolies. To zabezpečuje pokosenie absolútne všetkých okrajov trávnika, čím sa eliminuje nutnosť následného dokončovania vzhľadu trávnej plochy vyžínačom. Všetky rozhodne spĺňajú veľké množstvo kvalitatívnych a výkonových potrieb. Bez ohľadu na to, ktorú robotickú kosačku XR si vyberiete, je zaručený rovnaký konečný výsledok: perfektne pokosený trávnik.

Na robotických kosačkách XR ENDURO SERIES oceníte predovšetkým:

Dvojicu vysokovýkonných bezkartáčových 200 W motorov pri modeloch radu XR3, ktoré prakticky nepodliehajú opotrebovaniu a zabezpečujú špičkový výkon
Robohome, ako súčasť výbavy pri modeli XR3 5000, slúžiaci ako úkryt a udržiavanie kosačky v čistote, chrániaci ju pred dažďom a priamym slnečným žiarením
Patentované samočistiace kolesá pri modeloch radu XR5, ktoré s veľkým záberom zvládnu stúpanie až 45% a umožňujú efektivitu práce a ľahkú údržbu
Vysokokapacitnú batériu LiFePO4, ktorá vďaka dvojnásobnému počtu nabíjacích cyklov zvyšuje svoju životnosť oproti bežným Li-Ion batériám
Plávajúci žací systém, zabezpečujúci maximálnu manévrovateľnosť ovládateľnosť aj na neobvyklom teréne s neuveriteľnou presnosťou
4,3-palcovú farebnú dotykovú LCD obrazovku pri modeloch radu XR5, slúžiacu k nastaveniu všetkých ďalších funkcií
Robogrips pri modeloch radu XR3, slúžiaci k zvýšeniu trakcie a zvýšenej priľnavosti na svahoch a klzkom povrchu
Kompletné ovládanie prostredníctvom smartfónu pomocou mobilnej aplikácie Cub Cadet MyXR
Patentovaný systém strihu pri modeloch radu XR5, ktorý zabezpečuje dokonalý a zdravý rez
Turbo režim (na plný výkon), ktorý využijete na prvé kosenie sezóny
Roboconnect, umožňujúci prístup k funkciám online portálu MyRX.

ROBOTICKÁ KOSAČKA XR5 4000.

.

.