PRÍPRAVKY NA OCHRANU RASTLÍN PRE PROFESIONÁLOV

HERBICÍDY

Obrazok3-300x208.jpgHerbicídy fungujú ako účinný a rýchly prostriedok na ničenie buriny a inváznych rastlín. Delíme ich na selektívne (k likvidácii určitého druhu rastlín, spravidla buriny) a totálne (pre likvidáciu všetkých rastlín v mieste použitia). Herbicídy majú veľmi široké využitie, preto je dôležitý správny výber herbicídu pre úspešnú likvidáciu burín. Či už hľadáte herbicíd na hubenie buriny v trávniku, zemiakoch alebo obilninách, vždy je nutné vyberať s ohľadom na konkrétny druh buriny a kultúrne rastliny.

Obrazok10-1024x589.jpg

FUNGICÍDY

Obrazok2-3-210x300.pngFungicídy sú účinné prípravky proti hubovým chorobám na rastlinách. Používajú sa nielen na likvidáciu plesní na už napadnutých rastlinách, ale predovšetkým ako preventívna ochrana. Jabloňové múčnatky, trávne plesne a hrdze i plesne na zemiakoch sú typickými zástupcami hubových chorôb a plesní, ktorými často nechránené rastliny trpia. Ako ochrana a prevencia pritom existuje ľahká pomoc v podobe účinných a spoľahlivých fungicídov, ktoré potlačia hubové ochorenia a plesne už v zárodku.

Obrazok111-1024x875.png

INSEKTICÍDY

Obrazok1-3-300x118.pngZbavte sa škodcov! Nekontrolovaní škodcovia dokážu za pár dní zlikvidovať vašu úrodu. Predávame kvalitné a osvedčené insekticídy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Sú to prípravky určené na ničenie hmyzu a používajú sa v poľnohospodárstve aj v domácnostiach. Insekticídy sa významne podieľali na raste produktivity poľnohospodárstva v 20. storočí a patria medzi dôležitých pomocníkov v boji proti škodcom.

Obrazok3-1-745x1024.jpg